Kézilabda

Szoros mérkőzésen bukaresti előny az első félidőben

A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában a Ferencváros együttese a román CSM Bucuresti csapatához látogatott.

A találkozót a román együttes kezdte jobban, Lekic góljával öt perc után már kettővel mentek a románok. (3-1)

A Ferencváros később felbátorodott, a 10. percre már döntetlen volt az állás Lukács góljaival. (5-5)

Az első félidő első felének végére már vezetett a Ferencváros, sőt a kétgólos előnyért támadhatott. (6-7)

Háfra góljával újra vezetést szerzett a Fradi, így Adrian Vasile kikérte első idejét, a mérkőzés 17. percében (7-8)

A huszadik percben Carmen Martin találatával egyenlített a román csapat. (9-9)

Cvijic gólja után visszavették a vezetést a románok, ekkor Elek Gábor időt kért. (10-9)

Az időkérés jót tett a Fradinak, Márton Gréta egyenlített a félidő vége előtt négy perccel. (12-12)

Az utolsó néhány percet a bukarestiek bírták jobban, és végül háromgólos előnnyel vonulnak pihenőre a felek.

A félidőben CSM Bucuresti-Ferencváros 16-13

Borítókép: Fradi.hu