Szivics: "a bajnokságban törlesztünk csodálatos szurkolótáborunknak!"

Szivics Tomiszlav: "Feltérképeztük az ellenfelet és az első félidőben meg is találtuk a játékuk ellenszerét, a két góljukon kívül nem volt helyzetük, megfelelően tartottuk magunkat. Az első gólt egyéni hiba előzte meg, én felelősségem, hogy egy fiatal játékos egy ilyen mérkőzésen hibázik. A második félidőben javítani akartunk, két védekező játékos helyett két támadót cseréltem be és rúgtunk is egy gólt. Ezt követően kijött a különbség, mert annyira sok minőségi játékosa van az ellenfélnek, hogy nem tudtuk mindet levédekezni. Pereyra oda rúgta, ahová kell, a két léc találkozásához. Jellemző, hogy az ellenfelünk két válogatott játékost tudott becserélni, azonban a 87. percig volt 1-3, ami nem olyan sok, de a végén két újabb fegyelmezetlenséget megbüntettek. Jelen pillanatban ez a mi maximumunk egy ilyen csapat ellen. Büszke vagyok a csapatomra és gratulálok az ellenfélnek! Csodálatos szurkolótáborunknak a bajnokságban fogunk törleszteni, innentől kezdve arra koncentrálunk."