Egyéb sportok

Szerencsés spanyolok a BL-ben, újabb bunda Siófokon – A nap hírei

Az UEFA nyoni székházában megtartották a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőinek sorsolását. A két spanyol nagyágyú, a Barcelona és a Real Madrid a Leverkusennel illetve a CSZKA Moszkvával csap össze, a legkeményebb párharcnak pedig a Milan-Arsenal ígérkezik.  Bővebben ITT!

Újabb gyanús siófoki mérkőzés került a Központi Nyomozó Főügyészség látókörébe, melynek kapcsán első alkalommal egy olyan labdarúgót is kihallgattak, aki jelenleg is a siófoki klub labdarúgója. Ez már valóban fájó… Bővebben ITT!

Az UEFA nyoni székházában kisorsolták az Európa Liga kieséses szakaszának párharcait.. A mezőny két nagyágyúja komoly ellenfeleket kapott, a Manchester United az Ajax-szal, a Manchester City a címvédő Portóval csap össze. Bővebben ITT!

Nagy László lett az elmúlt 50 év legjobb szegedi kézilabdázója a Pick Szeged és a Délmagyarország által rendezett szavazás alapján. Bővebben ITT!

A kazahok legyőzésével a magyarok sikeresen kezdték meg csütörtökön a Gyöngyösön zajló futsal világbajnoki selejtezőtornát. Bővebben ITT!

Harmadik mérkőzésén, már a második vereségét szenvedte el a magyar junior jégkorong-válogatott a divízió II-es A-csoportos világbajnokságon. Hári Jánosékat ezúttal Hollandia fektette két vállra. Bővebben ITT!

Továbbra is élénken foglalkoztatja a sajtót a norvég oimpiai bajnok kézilabdázó, Kristine Lunde Borgesen esetleges Győrbe szerződése, ám az ETO elnöke, Kelecsényi Ernő egyelőre cáfolta az értesüléseket. Bővebben ITT!

2011. márciusában, a Videoton elleni mérkőzésre érkeztek az Albert Flórián stadionba először "Fradibusz" felirattal ellátott járművek. A korai nehézségek után a kezdeményezés mára komoly vállalkozássá nőtte ki magát, ennek kapcsán faggattuk Végel Tamást, a hálózat főszervezőjét. Bővebben ITT!

Albert Costa a Davis-kupa megnyerése után lemondott a spanyol tenisz-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról. A mester nem hagyja el teljesen a sportágat, ugyanis a szövetség nemzeti csapataiért felelős koordinátora lesz. Bővebben ITT!

Péntek délben Nyonban elkészítetták a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőinek párosítását. Kiemelkedő mérkőzésnek ígérkezik a Milan-Arsenal, és a Napoli-Chelsea összecsapás. A többi párosítás nem ígérkezik túlságosan izgalmasnak, a nagycsapatok elkerülték egymást. Bővebben ITT!