Egyéb sportok

Súlyosbodhat a helyzet az F1-ben, simán nyert a Real – A nap hírei

Úszás: A szombati első napon nyolcból hét döntőben érdekelt Hosszú Katinka három számban diadalmaskodott az úszók idei rövidpályás világkupájának hetedik – utolsó – állomásán, Szingapúrban. Bővebben itt!

Forma-1: A Forma–1 Menedzsment első embere, Bernie Ecclestone figyelmeztet, jövőre talán már csak 14 autó fog felsorakozni a rajtrácsra. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Real Madrid 4-0-ra legyőzte idegenben a Granadát a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának szombati játéknapján, míg az Atlético 4-2-re verte a Córdobát.

Általános: Kerékpáros edzés közben hét sportolót és egy edzőt raboltak el Mexikóváros környékén. A váltságdíj kifizetése után mindannyiukat szabadon engedték. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Chelsea 2-1-re legyőzte hazai pályán a Queens Park Rangerst az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának szombati játéknapján. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Juventus 2-0-ra legyőzte az újonc Empolit az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának szombati játéknapján, a Napoli pedig ugyanilyen arányban múlta felül az AS Romát.

Forma-1: A világbajnoki pontversenyben második Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája nyerte a Forma-1-es Egyesült Államok Nagydíjának szombati időmérő edzését. Bővebben itt!

Labdarúgás:
A címvédő és listavezető Bayern München 2-1-re felülmúlta a Borussia Dortmundot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának utolsó szombati mérkőzésén. Bővebben itt!