Egyéb sportok

Súlyos baleset a Japán Nagydíjon, rangadót nyert a Juve és a Chelsea – A nap hírei

Forma-1: Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, amelyet először a heves esőzés nyomán szakítottak félbe, majd 53 kör helyett 47 kör után leintettek egy súlyos baleset miatt. Bővebben itt!

Tenisz: A világelső Novak Djokovic kiütéses győzelmet aratott a pekingi keménypályás tenisztorna férfi versenyének vasárnapi döntőjében. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Manchester United 2-1-re legyőzte hazai pályán az Evertont az angol élvonal hetedik fordulójának vasárnapi játéknapján. Bővebben itt!

Vízilabda: Nem hozott meglepetést a férfi vízilabda Magyar Kupa első selejtezőköre, amelyből az esélyesek jutottak a legjobb nyolc közé. Bővebben itt!

Tenisz: Az orosz Marija Sarapova nyerte a pekingi keménypályás tenisztorna női versenyét, a döntőben három játszmában legyőzte a cseh Petra Kvitovát. Bővebben itt!

Labdarúgás: A Chelsea 2-0-ra felülmúlta az Arsenalt a Stamford Bridge-en az angol élvonal hetedik fordulójának vasárnapi játéknapján. Bővebben itt!

Rali: A finn Jari-Matti Latvala nyerte a rali-világbajnokság vasárnap záruló franciaországi versenyét, így 27 pontra csökkentette hátrányát az összetett pontversenyben vezető Sebastien Ogier-vel szemben. Bővebben itt!

Forma-1: A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) megerősítette Jules Bianchi édesapjának szavait a francia versenyző állapotára vonatkozóan. Bővebben itt!

Úszás: A szombati három után vasárnap négy számban bizonyult a legjobbnak Hosszú Katinka az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának negyedik, moszkvai állomásán. Bővebben itt!

Labdarúgás: A címvédő Juventus 3-2-re legyőzte hazai pályán az AS Romát az olasz élvonal hatodik fordulójának vasárnapi játéknapján. Bővebben itt!