Sterling és De Bruyne szállította a győzelmet a Citynek

""

A 9. percben Agüero nyitotta a sort egy tizenegyesgóllal, miután Van Aanholt szabálytalankodott Jesús Navasszal szemben.

Aztán De Bruyne és Sterling is meglepte egy-egy lövéssel Mannonét, utóbbi esetben öngólról beszélünk, hiszen a labda előbb a kapufáról a kapusra, onnan meg a hálóba pattant.

Még mindig az első félidőben jártunk, amikor De Bruyne visszaadta a kölcsönt Sterlingnek (a második találat előkészítőjének), a belga passza után szépen tekert el a hosszú alsóba az angol csatár.

A Rennes-től érkezett Ola Toivonen kozmetikázott az eredményen a hajrában.

Angol Ligakupa, a legjobb 16 közé jutásért:
Sunderland-Manchester City 1-4 (0-4)

G.: Toivonen (83.), ill. Agüero (9. – 11-esből), De Bruyne (25.), Mannone (33. – öngól), Sterling (36.)

VIDEÓ:

Leicester-West Ham 2-1 (1-1, 1-1) – h.u., Fulham-Stoke 0-1, Aston Villa-Birmingham 1-0, Hull City-Swansea 1-0, Middlesbrough-Wolverhampton 3-0, Reading-Everton 1-2, Preston-Bournemouth 2-2 (1-0, 1-1) – büntetőkkel 2-3.