Kézilabda

Spanyol Bajnokság: Nagy Lászlóék már egyedül az élen

Hatalmas lendülettel kezdte a meccset a Barcelona, még 3 perc sem telt el a mérkőzésből, de már 3:0 volt az állás a javukra, később 8:3-ra is vezettek, mire a Ciudad Real feleszmélt, és elkezdett kapaszkodni, azonban a második félidőre így is a katalánok fordulhattak előnnyel. Lazarov csapata küzdött, olyannyira, hogy a térfélcsere után ki is egyenlítettek a macedón játékos büntetőjével. A Barca ekkor ismét elhúzott, és minden egyes újabb vendégtámadást sikeresen visszavert, ami azt eredményezte, hogy sikerült otthon tartaniuk a két pontot, így továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a tabellát a Barcelona. A Ciudad Real elszenvedve első vereség, ezzel lépéshátrányba került Nagy Laciékkal szemben.

Asobal, 12. forduló:
BARCELONA-CIUDAD REAL 27-24 (15-12)
Barcelona, Vezette: López, Ramirez (spanyolok)
BARCELONA: Sarics, Sjöstrand (kapusok), Garcia Lorenzana 12, Igropulo, Iker Romero 1, Jernemyr, Nagy 2, Noddesbo 1, Raúl Entrerrios 4, Rocas, Rutenka 3 (1), Sarmiento, Sorhaindo, Tomás 4. Vezetőedző: Xavi Pasqual.
CIUDAD REAL: Hombrados, Sterbik (kapusok), Abalo 3, Aguinagalde 2, Canellas 1, Dinart, Entrerrios 2, Garcia Parrondo 2, Guardiola 2, Jurkiewicz, Källman 1, Lazarov 4 (1), Morros 1, Rodriguez Vaquero 3. Vezetőedző: Talant Dusebajev.
Hétméteresek: 2/1, ill. 2/1