Sovány döntetlen Cataniában – Mutu visszatért a Fiorentinába

Győzelemre készültek a firenzei lilák annak tükrében is, hogy az utolsó két meccsüket (egy bajnoki és egy kupa) megnyerték, s sanyarú helyzetükön valamelyest kozmetikáztak, ugyanis gyatrán kezdték a Serie A 2010/2011-es idényét, nyolc forduló alatt mindössze kétszer örülhettek a három pontnak. A csapat ásza, a montenegrói Jovetic továbbra is sérült, s csak jövőre állhat edzője rendelkezésére, de visszatért a csapatba a nemrég egy pincért alaposan helybenhagyó román fenegyerek, Mutu, aki doppingvétséget követett el, eltiltása azonban lejárt. Mestere, Mihajlovic is érdekes találkozónak nézett elébe, mivel tavaly még a Catania edzőjeként nézhetett farkasszemet jelenlegi csapatával. Nos, az első félidőben gólt nem láthatott a nagyérdemű, sőt, a második játékrészre sem a gólzáporos félidő jelzőt lehet aggatni, ugyanis a két csapat nem bírt egymással, a vége 0-0 lett, aminek igazán egyik együttes sem örülhet.