Egyéb sportok

Sorsoltak az európai kupákban, időt nyert az Újpest – A nap hírei

""

Jégkorong: A Detroit Red Wings négy tizedmásodperccel a hosszabbítás letelte előtt lőtt góllal nyert 5-4-re a vendég Pittsburgh Penguins ellen az NHL csütörtöki játéknapján. Bővebben itt!

Labdarúgás: További két évvel meghosszabbította szerződését az Arsenal labdarúgócsapatával Arséne Wenger menedzser, amely alatt elutasított egy 1 millió fontról szóló fizetésemelést. Bővebben itt!

Jégkorong: Az Érsekújvár megnyerte a jégkorong Mol Ligát, miután a finálé hatodik mérkőzésén három góllal győzött Brassóban, így 4-2-es összesítéssel diadalmaskodott a párharcban. Bővebben itt!

Labdarúgás: Nyonban kisorsolták a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőinek a párosításait. A Barcelona Madridban lép pályára az Atlético ellen, a Real visszavághat a Borussia Dortmundnak. Bővebben itt!

Kosárlabda: Az oklahomai Kevin Durant sorozatban 33. mérkőzésén jutott el legalább 25 pontig az NBA csütörtöki játéknapján, így már csak hét remeklésre van szüksége ahhoz, hogy utolérje a csúcstartó Michael Jordant. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az UTE klubigazgatója szerint szinte biztosan nem marad élvonalbeli az Újpest. Bővebben itt!

Labdarúgás: Nehéz dolga lesz a Juventusnak az Európa Liga negyeddöntőjében, ugyanis a zebrák a francia Lyon otthonába látogatnak. A legizgalmasabb párosításnak a Porto-Sevilla összecsapás ígérkezik. Bővebben itt!

Tenisz: Minden idők legrövidebb nyilvántartott férfi mérkőzését vívta Jarkko Nieminen és Bernard Tomic csütörtökön a miami torna nyitókörében: a finn teniszező mindössze 28 perc 20 másodperc alatt győzött 6:0, 6:1-re. Bővebben itt!

Labdarúgás: Nyáron mindenképp távozik a Bayern München labdarúgócsapatától a horvát válogatott támadó, Mario Mandzukic, akinek menedzsere már Londonban tárgyal esetleges új csapatai, az Arsenal és a Chelsea képviselőivel. Bővebben itt!

Labdarúgás: Mindent megtesz John Terry, hogy további egy évig még a Chelsea labdarúgócsapatában focizhasson, még a fizetése nagyobb részéről is lemondana, azért, hogy a kékeket szolgálhassa. Bővebben itt!

Motorsport: Saját csapatot indított Talmácsi Gábor, a gyorsaságimotoros-világbajnokság 125 kcm-es kategóriájának 2007-es győztese. Bővebben itt!

Labdarúgás: Sir Alex Ferguson közleményben gratulált kollégájának, Arsene Wengernek ahhoz, hogy szombaton ezredik alkalommal irányítja majd az Arsenal labdarúgócsapatát. Bővebben itt!

Kosárlabda: Nem pályázik a Szolnoki Olaj a férfi kosárlabda Eurochallenge Kupa négyes döntőjének a lebonyolítására. Bővebben itt!

Labdarúgás: Minden idők legsúlyosabb futballtragédiájára, a 96 áldozatot követelő Hillsborough-esetre emlékeznek meg Angliában minden osztályban rendezett bajnoki mérkőzésen, ezért a meccsek 7 perccel később kezdődnek. Bővebben itt!

Labdarúgás: Szeptember 3-án, Düsseldorfban német-argentin barátságos labdarúgó-mérkőzést rendeznek. Bővebben itt!

Labdarúgás: Bár egyes hírek arról szóltak, hogy az Újpest labdarúgócsapata nem tud kiállni a Diósgyőr elleni OTP Bank Liga mérkőzésre, a lila-fehérek honlapjukon közölték a szurkolókkal: játszani fognak! Bővebben itt!

Kézilabda: A mai napon letette a magyar állampolgársági esküt az MKB-MVM Veszprém csapatának szerb játékosa, Uros Vilovszki. Bővebben itt!

Amerikaifutball: Megkönnyítve a bérkeretét, az NFL-ben szereplő Houston Texans elengedte irányítóját, Matt Schaubot, aki az Oakland Raiders csapatában folytatja pályafutását. Bővebben itt!