
A Liverpool vezetőedzője újabb információkat osztott meg sérültjeiről, köztük a BL-ben megsérülő Alisson Beckerről.
A Premier League listavezetője gőzerővel készül a Chelsea elleni szombati rangadóra. Arne Slot meg is tartotta szokásos sajtótájékoztatóját.
A holland szakember elárulta, Federico Chiesa és Hugo Ekitiké is elkezdik ma (péntek) az edzéseket és hamarosan a csapat rendelkezésére állhatnak.
Az Isztambulban súlyosnak tűnő sérülést szenvedő brazil Alissonról már nem tudott jó hírekkel szolgálni.
„Meglepne, ha a válogatottszünet után egyből védhetne” – mondta Slot.
A legfrissebb jelentések alapján a hálóőr a Liverpool következőnyolc mérkőzésé ki kell hagyja combizomsérülése miatt, így nem játszhat többek között a Chelsea, az MU, a Frankfurt és a Real Madrid ellen sem.
Kiesése nagy lehetőséget ad Giorgi Mamardasvilinek, valamint könnyen lehet, hogy Frederick Woodman mellett Pécsi Ármint is nevezik a kispadra.
A Chelsea-Liverpool rangadó szombaton 18.30-kor kezdődik Anthony Taylor jelére. A találkozót a Spíler1 TV élőben sugározza.