Magyar foci

Sisa Tibor: Bosszantó, de nincs miről beszélni, nyert a Siófok

Alaposan elrontott első félidő után egygólos vereséget szenvedett a Rákóczi a labdarúgó OTP Bank Liga Somogy megyei rangadóján. A vendég FGSZ Siófok a 36. percben már 3-0-ra vezetett, a hazaiak a szünet után már jobban teljesítettek, de csak szépíteni tudtak, egyenlíteni nem. A zöld-fehérek éppen a szezon egyik legfontosabb mérkőzésén vesztették el hazai veretlenségüket.

Sisa Tibor:

–Elég sok nehézséggel küzdöttünk, sok sérült, sok hiányzó nem voltak túl jó előjelek. Az első 10-15 percben mégis úgy nézett ki hogy uraljuk a játékot, birtokoltuk a labdát. Az első három kapura lövésből azonban kaptunk három gólt, és ez padlóra küldte a csapatot. Óriási hibák előzték meg a találatokat, ezek meg is bosszulták magukat. A második félidőben is birtokoltuk a labdát, két gólt rúgtunk, de nincs miről beszélni, 3-2-re nyert a Siófok. Több, mint bosszantó, de gratulálok a Siófoknak.

Horváth Károly:

–Számítottunk arra, hogy ez egy ki-ki mérkőzés lesz. Bár az első félidőben ez nem volt, a másodikban már annál inkább. Elsősorban első félidei jó játékunknak, és a küzdőszellemünknek köszönhetően sikerült legyőznünk egy nagyon jól felkészített ellenfelet.

Kaposvári Rákóczi FC – FGSZ Siófok 2-3 (0-3)
Kaposvár, 3000 néző. V.: Iványi

Rákóczi FC: Hajdúch – Okuka, Zsók, Graszl, Gujic (Haruna, 34.) – Horváth T. (Hegedűs, 77.), Addo (Bebeto, 54.) – Bőle, Safaric, Mustapha – Grumic. Vezetőedző: Sisa Tibor

Siófok: Heinrich – Mogyorósi, Nyári, Fehér, Fejes (Kiss Zs., a szünetben) – Haraszti, Egerszegi, Kecskés, Melczer (Sowunmi, 75.), Pál Sz. (Heffler N., 18.) – Simon A. Vezetőedző: Mihalecz István

Gólszerzők: Bebeto (57.), Haruna (73.), illetve Nyári (17.), Haraszti (20.), Simon A. (36.)
Sárga lap: Okuka (26.), Mustapha (35.), Haruna (64.), illetve Melczer (5.), Mogyorósi (45.)

Forrás,fotó: sonline.hu