Serie A: Nagy Ádámék nyerték a magyaros meccset, kikapott a Roma

""

A két vereség után javító bolognaiaknál Nagy Ádám 83 percet játszott, míg az utolsó előtti szicíliai gárdában Sallait a 66. percben lecserélték, Balogh Norbertet pedig nem nevezték a meccsre.

A második helyezett AS Roma a 91. percben büntetőből kapott góllal vereséget szenvedett az idény eddigi meglepetéscsapatától, az Atalantától, amely az elmúlt nyolc fordulóban egy döntetlen mellett hétszer győzött.

Atalanta–Roma 2–1 (Caldara 62., Kessié 90. – 11-esből, ill. Perotti 40. – 11-esből)
Bologna–Palermo 3–1 (Destro 20., Dzemaili 67., Viviani 72., ill. Nesztorovszki 9.)
Crotone–Torino 0–2 (Belotti 80., 89.)
Empoli–Fiorentina 0–4 (Bernardeschi 27., 61., Ilicic 47., 67. – az elsőt 11-esből)
Lazio–Genoa 3–1 (Felipe Anderson 11., Biglia 58. – 11-esből, Wallace 66., ill. Ocampos 52.)
Sampdoria–Sassuolo 3–2 (Quagliarella 84., Muriel 86., 91. – a másodikat 11-esből, ill. Ricci 64., Ragusa 74.)