""

A Cagliari nem kezdte jól a bajnokságot, egyetlen győzelmet sem aratott első négy meccsén, így nem sok jóra számíthatott a Giuseppe Meazza Stadionban, ehhez képest már a 10. percben vezetéshez jutott Marco Saunak köszönhetően. Viszonylag hamar egyenlített a hazai gárda Pablo Osvaldo révén, a 27. percben azonban Yuto Nagatomo a kiállítás sorsára jutott, és nem sokkal később Albin Ekdal találatával újra a szárdoknál volt az előny. Öt percre rá a korábbi Juventus-játékos ismét betalált, hogy aztán a félidő hajrájában megszerezze harmadik, csapatának pedig a negyedik gólját. A második félidőben egyik együttes sem volt eredményes, vagyis 4-1-es sikert aratott a Cagliari.

A másik milánói alakulat, a Milan sem örülhetett győzelemnek, de legalább nem kapott ki, noha Filippo Inzaghi csapata is emberhátrányban játszott, a 73. percben Cristián Zapata kapott pirosat. Ekkorra már kialakult a végeredmény, Davide Succi és Adil Rami találataival lett 1-1 a meccs.

Az Inter és a Milan egyaránt nyolcpontos, lemaradásuk hét egységnyi az egyelőre hibátlan Juventus-Roma duótól.

LABDARÚGÁS
Serie A, 5. forduló:
FC Internazionale – Cagliari Calcio 1-4 (1-4)
Gólszerzők: Osvaldo (18.), ill.  Sau (10.), Ekdal (29., 34., 44.)
Kiállítva: Nagatomo (27.)

Inter: Handanovic – Andreolli, Vidic, Juan – Medel (Guarín, a szünetben) – Nagatomo, Hernanes, Kovacic, Dodo (D’Ambrosio, 43.) – Palacio (Icardi, 69.), Osvaldo.
Cagliari: Cragno – Balzano, Ceppitelli, Rossettini, Avelar – Dessena (Pedro, 90.), Crisetig, Ekdal – Ibarbo (Farias, 69.), Sau (Longo, 73.), Cossu.

AC Cesena – AC Milan 1-1 (1-1)
Gólszerzők: Succi (10.), ill. Rami (19.)
Kiállítva: C. Zapata (73.)

Cesena: Leali – Capelli (Perico, 72.), Volta, Lucchini, Renzetti – Cascione – Zé Eduardo (De Feudis, a szünetben), Brienza, Coppola – Succi (Defrel, 62.), Marilungo.
Milan: Abbiati – Abate, Rami, C. Zapata, De Sciglio – N. de Jong, Poli (Essien, 71.) – Honda (Alex, 75.), Ménez, Bonaventura – F. Torres (Pazzini, 71.).

Torino FC – ACF Fiorentina 1-1 (0-0)
Gólszerzők: Quagliarella (62.), ill. Babacar (78.)
Chievo Verona – Empoli FC 1-1 (0-0)
Gólszerzők: Meggiorini (50.), ill. Pucciarelli (59.)

Inter-Cagliari (0:10-től) Milan-Cesena: