A Nyíregyháza elődöntős, a Kaposvár egy győzelemre tőle

A szabolcsiak három játszmában nyertek a DVTK ellen, míg a Kaposvár idegenben győzte le az MTK-t.

Az 1. MCM-Diamant Kaposvár 3-1-re győzött az MTK Budapest vendégeként a női röplabda Extraliga-negyeddöntő vasárnapi, második mérkőzésén, és így 2-0-ra vezet az egyik csapat harmadik sikeréig tartó párharcban.

A harmadik találkozót egy hét múlva rendezik Kaposváron.

A somogyiak szerdán a női Challenge Kupa-elődöntő visszavágóján lesznek érdekeltek, ekkor fogadják a román C.S.M. Volei Alba Blaj csapatát, amely szerdán 3-0-ra diadalmaskodott Marosvásárhelyen.

A Nyíregyháza elődöntőbe jutott a női röplabda Extraligában, miután a negyeddöntő vasárnapi, harmadik mérkőzésén is legyőzte a Diósgyőr csapatát.

Eredmények, negyeddöntő:

2. mérkőzés:

MTK Budapest - 1. MCM-Diamant Kaposvár 1-3 (13, -16, -20, -15)

A párharc állása: 2-0 a Kaposvár javára.

Korábban:

3. mérkőzés:

Fatum Nyíregyháza-Diósgyőri VTK 3-0 (19, 13, 18)

Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3-0 a Nyíregyháza javára.