Kép forrása: Getty Images

Egészen pontosan Fabrizio Romano információi szerint a két brazil csatár egyike sem köt majd ki a Chelsea-nél

Fabrizio Romano szerint annak ellenére, hogy a hírek egy része arról szólt, hogy a két játékos egyike vagy akár mindkettő a Londoni Kékekhez költözik, ebből biztosan nem lesz semmi. Vagyis se Rodrygót, se  Vinícius Juniort nem akarja megszerezni Enzo Maresca.

Azok a pletykák tehát, amelyek Spanyolországban és Brazíliában keringtek arról, hogy leigazolnák a duót, de leginkább Rodrygót a jövő nyáron, nem valósak.

Igaz a háttérbe szorult csatár esetében a Tottenham januári kölcsönszerződésének a lehetősége, vagy akár a vételi szándéka is, továbbra is reális.

A Kékek állítólag Vinícius Jr.-t is figyelték, akinek problémái vannak a Xabi Alonso által neki kiosztott szereppel, de Romano szerint esetében is hiába is jönne most egy ajánlat, egyelőre nem akar a spanyol listavezető megválni egyikőjüktől se.

Persze januárban lehet, hogy a mostani pletyka cáfolatát fogják majd cáfolni. Ki tudja?