Ramos elképesztő elfoglaltságot talált, míg csapata szenvedett

Miuátn lapot kapott az odavágón Sergio Ramos szándékosan a Real Madrid 2-1-es vezetésénél, úgy gondolta, csapata biztosan a negyeddöntőben van. Viszont mivel a szándékosságot bizonyítani tudta az UEFA, miután a védő be is ismerte, Sergio Ramos-t még egy mérkőzésre eltiltották. Ezt viszont így nem kell letölteni, hogy csapata végül búcsúzott hazai pályán az Ajax ellen.

Annak ellenére, hogy kihagyta a meccset, minden szem rá szegeződött a Bernabeuban. Főként, amikor 20 perc után már 2-0-ra vezetett az Ajax, amivel már búcsúzni kényszerült volna a Madrid. Végül mint ismeretes  4-1 lett a vége, összesítésben 5-3.

A MARCA számolt be arról, hogy Ramos a saját személyi boxából nézhette a mérkőzést a helyszínen. Előtte a barátaival volt. De nem ez az, ami kirívó. A mérkőzés közben a kapitány dokumentum filmet készített az Amazonnal. Ha minden igaz, a végtermék majd nyáron lesz elérhető.

Fotó forrása: MARCA