Primera Division: Gabriel Fernándezről szólt a mérkőzés

""
Az utolsó percek miatt végül nem tudta hozni a kötelezőt az Atlético Madrid, ahol ezúttal Gabriel Fernández villant  -háromszor is-.

Az első félidőben nem láthattak gólt a kilátogató szurkolók, a második félidőben azonban jött Gabriel Fernández, aki háromszor is villant, ám a hazaik szempontjából csak egy volt ebből örömteli.

Az 54. percben ugyanis gólt szerzett a madridiak védekező középpályása, hogy aztán a 69. percben egy sárgát is begyűjtsön, majd öt perccel később már a zuhanyzó felé baktathatott.

Mennyből a pokolba szállhatott volna a 28 esztendős spanyol, ám az utolsó 15-20 perc már kevés volt a Sociedad számára a fordításhoz, habár Vela révén az utolsó percekben az egyenlítés összejött a vendégeknek.

A mérkőzés végén így végül minden szurkoló vérmérséklete szerint értékelhette Fernández mai teljesítményét aki habár a pokolig nem zuhant, a mennyben sem tudott megmaradni.