Premier League: nyertek Geráék, a Totteham csak ikszelt – videóval

""

A Premier League 3. fordulójának szombat kora délutáni összecsapásán 3-0-ra nyert a Westham United a Fulham ellen. A találkozót követően délután négy összecsapás is lejátszottak az angol csapatok.

A Swensea a Sunderlandat fogadta, a két csapat pedig nem bír egymással és 2-2-re zárta a találkozót. A vendégek Fletcher két góljával, míg a hazaiak Routledge és Michu találatával zárták az összecsapást.

A Tottenham meglepetésre csak ikszelni tudott a Norwich City alakulatával, a vendégeknek ugyanis a hajrában sikerült pontot menteniük. A Spurs végül csak tíz játékossal fejezte be a találkozót, miután Huddlestone piros lapot kapott. Igaz már csak egy percet kellett kibírnia emberhátrányban a Tottenham labdarúgóinak. A találkozó 1-1 lett.

Gera Zoltán csapata győzelemmel zárta a harmadik játéknapot, miután 2-0-ra legyőzte az Evertont. A magyar játékos ezúttal nem szerzett gólt, helyette Long és McAuley volt eredményes a West Bromwich Albionból.

A fordulót a Wigan és a Stoke City is egy-egy ponttal zárta, miután a két együttes 2-2-es döntetlen játszott egymással. A találkozón két tizenegyest is ítélt a játékvezető, melyen szintén igazságosan osztozkodott a két csapat, melyek értékesítették is a büntetőket.

Ma még Manchester City és a Queens Park Ranger játszik, míg holnap a Liverpool az Arsenallal, a Newcastle az Aston Villával, míg a Southampton a Manchester Uniteddel csap össze.

PREMIER LEAGUE
3. forduló
Swansea – Sunderland 2-2
Gól:
Routledge (45’), Michu (66’) és Fletcher (40’, 45’)
Sárgalap: Williams (55’) és Gardner (24’)

Long (66’), McAuley (83’)
Sárgalap: Reid (47’) és Hibbert (36’), Distin (67’), P. Neville (70’), Fellaini (72’)

Wigan Athletic – Stoke City 2-2
Gól: Maloney (tizenegyes, 5’), Santo (49’) és Walters (tizenegyes, 40’), Crouch (76’)
Sárgalapok: McArthur (53’) ill. Wilson (45’), Whitehead (52’)