Magyar foci

Pontokat vesztett Győrben Videoton

A fehérváriak ragadták magukhoz a kezdeményezést, de mindössze egy Vasziljevics kísérletig jutottak el, amiből végül nem lett semmi. Az ETO fokozatosan lendült bele a meccsbe, Copa és Bugerra veszélyeztetett a vendégkapunál. Utóbbinak a játékrész hajrájában is akadt egy ígéretes lehetősége, Bozsovicsnak azonban nem okozott gondot, így döntetlen állással fordultak a felek.

A mérkőzés 53. percében emberhátrányba kerültek a hazaiak, Sztanisics egy kellően megkésett belépőt követően mehetett zuhanyozni. A Győr tíz emberrel is veszélyesebb volt ellenfelénél, Fehér és Völgyi volt a támadások legaktívabbja, de a befejezéseknél már nem koncentráltak eléggé. A 77. percben Nikolics fejelt kapura egy jobb oldali beadást, Stevanovics azonban rávetődött a labdára.

A hajrára végül felpörögtek az események. A 85. percben Vaskó kezezett feleslegesen, s mivel már volt egy sárgája, kiállította a játékvezető. A megítélt szabadrúgással éltek a hazaiak, Völgyi lekészítésé után Ganugrava tüzelt 20 méterről a kapu bal alsó sarkába (1-0)

A Videoton mindent megtett az egyenlítésért, végül egy tizenegyesből összejött a fehérváriaknak. Fehér szabálytalankodott a tizenhatoson belül Szakállyal szemben, majd egy kakaskodás után a győri védőt is kiállították. A megítélt büntetőt Alves váltotta gólra (1-1), így pontot mentett csapatának, az igencsak felpaprikázott mérkőzésen.