Magyar foci

Paks-MTK: döntetlen

Szekeres Adrián helyzete nyitotta meg a találkozót: az MTK fiatal támadója Kanta József szögletét 8 méterről fejelte a hazai kapura, de Csernyánszkinak nem okozott gondot. Közel húsz percet kellett várni az újabb helyzetre, mikor ismét Kanta és Szekeres játszott össze, utóbbi lövése végül elakadt a kapus lábában. A Paks egyetlen helyzete a 36. percben adódott: Vayer kiugratása után Böde Dániel lendítette lövésre a lábát, de Sütő menteni tudott.

A fordulás után sem találták fogást egymáson a csapatok, míg nem a 73. percben vezetést szerzett a fővárosi gárda. Kanta indítása Vadnait találta meg a bal oldalon, aki remek labdát készített elő Könyves Norbertnek, a támadó végül 14 méterről, higgadtan fejezte be az akciót (0-1). A hazaiak részéről érezni lehetett, hogy nem hagyják annyiban, és szűk 10 perc elteltével kiegyenlítették az állást. Magasföldi vállalkozott lövésre 18 méterről, Szatmári hárítani tudott, de a kipattanóra lecsapó Böde Dániel hat méterről az üres kapuba helyezett (1-1). Az egyenlítő találat a mérkőzés utolsó helyzete is volt egyben, megelégedtek az egy-egy ponttal a felek.