Ostoba potyagól is segítette a Liverpool nagyarányú győzelmét – videó!

A Liverpool egy szép támadás végén szerzett góllal ragadta magához a vezetést az első félidőben, ám a találkozó legmókásabb jelenetére az 51. percig kellett várni: ekkor a Swansea kapusa, Wojciech Szczęsny egy kirúgásnál pont a rárontó Adam Lallanát találta telibe, a labda pedig a kapuba pattogott…

Ugyan a vendégek egy perccel később szépítettek, a 70. percre a Liverpool már hárommal vezetett, ezzel gyorsal eldöntve a találkozó sorsát.

LABDARÚGÁS
Premier League, 19. forduló
Tottenham Hotspur – Manchester United 0-0
Southampton – Chelsea 1-1 (Gól: Mané 17., ill. E. Hazard 45.)
Manchester City – Burnley 2-2 (Gól: D. Silva 23., Fernandinho 33., ill. Boyd 47., Barnes 81.)
West Ham United – Arsenal 1-2 (Gól: Kouyaté 54., ill. Cazorla 41. – 11-esből, Welbeck 44.)
Aston Villa – Sunderland 0-0
Hull City – Leicester City 0-1 (Gól: Mahrez 32.)
QPR – Crystal Palace 0-0
Stoke City – West Bromwich Albion 2-0 (M. Diouf 51., 66.)
Newcastle United – Everton 3-2 (Gól: Cissé 34., Pérez 51., Colback 68., ill. Koné 5., Mirallas 84.)
Liverpool – Swansea 4-1 (Gól: Moreno 33., Lallana 51., 61., Shelvey 69. – öngól, ill. Sigurdsson 62.)