Osimhen duplázott, Sallai kezdő volt a Galatasarayban

Kép forrása: Getty Images

A nigériai támadó hosszú kálvária után az utolsó utáni pillanatban szerződött Törökországba és a harmadik meccsén meg is mutatta miért szerződtették.

Osimhen, akárcsak magyar csapattársa Sallai Roland egy félidőt volt a pályán a Kasimpasa elleni bajnoki.

Ahol a nigériai csatár előbb a 20. majd a 28. percben talált be az ellenfél hálójába.

Osimhen a Napolitól kölcsönbe érkezett a török bajnokhoz, miután sem a PSG, sem a Chelsea sem az Al-Ahli nem volt hajlandó kifizetni a vételárát. Miközben Antonio Conte, az olasz együttes új trénere kitette a keretből, mivel mindenáron el akart igazolni.

A török bajnokin Icardi találatával lett 3-0 az állás, a félidőben pedig 3-1-nél vonultak pihenőre a csapatok.

A második játékrészre pedig sem Osimhen, sem Sallai nem jött már ki.

Az eddig hibátlan Galata aztán a hajrában elszúrta a makulátlan mérlegét. Hiszen a vendégek a 95. percben egyenlítettek, 3-3-ra alakítva a végeredményt.

Ezzel először vesztett pontot a Galatasaray, de a többi eredményétől függetlenül így is megtartja első helyét a tabellán.