""

Az MKB Veszprém óriási bravúrral 27-26-ra győzött vasárnap az Atlético Madrid otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája harmadik fordulójában, ezzel továbbra is százszázalékos. Nagy László tíz gólt szerzett, spanyol edzője kiemelkedőnek nevezte a teljesítményét:

-Nagy meccset játszottunk az Atléticóval, mindkét csapat hatvan percen keresztül magas színvonalon kézilabdázott – nyilatkozta a Veszprém fantasztikus madridi győzelme (27-26) után Antonio Carlos Ortega, a magyar együttes edzője. – Szerencsénk is volt, hogy az utolsó két gólt mi szereztük, a szezon előtt ráadásul a madridiaknál több időnk volt együtt készülni. A meccse embere Nagy Laci volt, aki támadásban és védekezésben is fenomenális teljesítményt nyújtott.