Öngól után fordított, nyert a Chelsea Manchesterben

""

A Manchester City ugyan megszerezte a vezetést egy szerencsétlen vagy szerencsés Gary Cahill öngóllal az első félidő hajrájában, de a második játékrészben nem tudta lezárni a mérkőzést a City.

Sergio Agüero lábában maradt a második gól, ezt pedig megbosszulta a Chelsea, előbb Diego Costa egyenlített, majd tíz perccel később Willian is betalált.

A folytatásban Agüero után Kevin De Bruyne is ziccerben rontott, végül Eden Hazard adta meg a kegyelemdöfést a 90. percben.

A hosszabbításban még tetézte a bajt a City, Sergio Agüero és Fernandinho is kiállítatta magát. Előbbi csúnyán letalpalta ellenfelét, a brazil pedig ütésért mehetett zuhanyozni.

A Chelsea előnye négy pont a City és a Liverpool előtt, de a Vörösök még egy meccsel kevesebbet játszottak.

Manchester City–Chelsea 1–3 (Cahill 45. – öngól, ill. D. Costa 60., Willian 70., E. Hazard 90.)

Manchester City vs Chelsea 1-3 – All Goals… by mohtv