Öngól döntött a Juventus-Napoli rangadón

A Juventus eseménydús mérkőzésen 4-3-ra nyert Torinóban a Napoli ellen az olasz labdarúgó-bajnokság második fordulójának szombat esti rangadóján.
A hazai csapat 3-0-ra vezetett, de a hajrában úgy tűnt, hogy pontosztozkodással zárul a mérkőzés, végül egy öngól döntött.
A torinóiak az első félidőben kétgólos előnybe kerültek, előbb Danilo, majd Gonzalo Higuaín oldott meg gyorsan és határozottan egy helyzetet a 16., illetve a 19. percben.

""
Gonzalo Higuain 19. percben szerzett góljával már 2-0-ra vezetett a Juventus.
Fotó: Daniele Badolato – Juventus FC/Juventus FC via Getty Images

Cristiano Ronaldo pontos lövése nyomán a 62. percben már 3-0 volt az eredmény a Juventus javára.
Nem sokkal később mégis ismét nyílttá vált a mérkőzés: Konsztantinosz Manolasz a 66. percben fejelt a hazaiak kapujába, két perccel később pedig Hirving Lozano volt eredményes lábbal.
A 81.-ben pedig az egyenlítés is összejött Giovanni Di Lorenzo jóvoltából.
A találkozót mégis a Juventus nyerte meg, mert egy szabadrúgásnál a menteni igyekvő Kalidou Koulibaly rosszul találta el az ívelt labdát, amely a lábszáráról a bal felső sarokba került.