Nyert a Boston és a Dallas, három csapat is elérte a 120 pontot

A Boston Celtics Los Angelesbe látogatott el, ahol összecsapott a Clippersel. A hazai csapat a tőle szokásos első negyedet produkálta, azaz letaglózta ellenfelét, ebben a játékrészben 8 ponttal nyert a Clippers. Innentől kezdve a Boston mindegyik negyedet megnyerte. A másodikat és az utolsót is 1-1, míg a harmadikat 13 ponttal húzta be a rekordbajnok.

A Dallas Mavericks a Washington Wizardshoz látogatott el. A texasi csapat az első két negyedet megnyerte. Az elsőt 1, míg a másodikat 9 ponttal nyerte meg. A harmadik felvonás 4 egységgel a hazai csapaté lett, az utolsó 12 percben, pedig 27-27-re végeztek, így a Dallas sorozatban ötödik mérkőzését nyerte meg.

Három csapat is elérte a 120 dobott pontot. A Detroit Pistons Rodney Stuckey (28 pont) vezetésével négy egységgel győzte le a Utah Jazzet, ahol Paul Millsap dupla duplával zárt (23 pont, 11 lepattanó). A Memphis Grizzlies a Sacramento Kingsnek dobott 120 pontot. A mérkőzés legjobbja Zach Randolph lett, aki 23 pontot és 12 lepattanót szerzett a mérkőzésen. A Houston Rockets a New Jersey Netset fogadta és ütötte ki. A texasi csapat legjobbja a 30 pontig jutó Kevin Martin, míg a másik oldalon a Derron Williams vitte a prímet a maga 15 pontjával és 17 gólpasszával.

Nagyot szenvedett a Chicago Bulls a Milwaukee Bucks ellen, de azért nyeri tudott. Az első negyedet 4 ponttal elvesztette az Illinois-i csapat, majd a másodikat ugyanekkora különbséggel megnyerte. A döntő játékrész egyértelműen a harmadik volt, ahol a Bulls 11 ponttal verte meg a Bucksot, mely az utolsó felvonást 3 egységgel nyerte meg.

Detroit Pistons – Utah Jazz 120-116
Washington Wizards – Dallas Mavericks 99-105
Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 120-92
Houston Rockets – New Jersey Nets 123-108
Milwaukee Bucks – Chicago Bulls 75-83
Los Angeles Clippers – Boston Celtics 92-99