Egyéb sportok

Neymar lett Brazília bálványa, Top 10 ingyen vihető futballista – Déli hírek

""

Labdarúgás: A brazil labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya az Olaszország ellen aratott 4-2-es győzelem után érthetően Neymart dícsérte, aki fantasztikus szabadrúgással vette be Buffon kapuját. Bővebben itt!

Vízilabda: Hat góllal nyert a felnőtt férfi vízilabda válogatott a Junior válogatott ellen Tatabányán, a helyi sportklub évzáró eseményén. Bővebben itt!

Labdarúgás: Hamarosan lejár néhány nagyágyú labdarúgó szerződése a futballvilágban, így rengeteg futballista ingyen igazolhatóvá fog válni június 30. után vagy még ebben az évben. Bővebben itt!

Erősember verseny: Az amerikai Michael Burke nyerte a Giants Live Budapest elnevezésű világbajnoki kvalifikációs erősember-versenyt, amelyen három földrész tíz versenyzője – köztük két magyar – küzdött meg a három továbbjutó helyért. Bővebben itt!

Labdarúgás: Az Elche és a Villarreal után harmadikként az Almería jutott fel a Primera Divisiónba. Bővebben itt!

Jégkorong: A Chicago Blackhawks hatalmas csatában 3-1-re győzött a vendég Boston Bruins ellen, így összesítésben 3-2-re vezet az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjében, és már csak egyetlen siker választja el a Stanley Kupa megnyerésétől. Bővebben itt!

Labdarúgás: Brazília együttese 4-2-re legyőzte Olaszországot a Konföderációs Kupa A csoportjának rangadóján.  Bővebben itt!

Cselgáncs: A 63 kg-osok között szereplő Gercsák Szabina aranyérmet szerzett a Tallinnban zajló ifjúsági cselgáncs Európa-bajnokságon. Bővebben itt!

Röplabda: A magyar férfi röplabda-válogatott óriási, ötszettes csatában 3-2-re kikapott a házigazda spanyol csapattól az Euroliga-sorozat második, barcelonai állomásán. Bővebben itt!

Autóversenyzés: Tragikus esemény árnyékolja be a Le Mans-i 24 órás megbízhatósági futamot. A legendás versenyen a szalagkorlátnak csapódott és a pályakórházban életét vesztette Allan Simonsen. A dán pilóta 34 évet élt. Bővebben itt!

A nap további fontos sporthírei, tudósítások, videók, érdekességek egy helyen itt – kattints!