Nemzetközi labdarúgás

Neymar édesapja reagált a Flamengóval kapcsolatos pletykákra

Neymar édesapja egy podcastban beszélt arról, van-e alapja a Flamengóval kapcsolatos híreknek.

Az elmúlt napokban felerősödtek azok a találgatások, amelyek szerint Neymar a szezon végén távozik a PSG-től. Bár a játékosnak 2027-ig szóló szerződése van a francia klubbal, többen arról írtak, hogy a nyár folyamán visszatérhet hazájába és a Flamengóban folytathatja. Az esetleges átigazolással kapcsolatban Neymar édesapja is megszólalt, aki a Flamengó játékosának, Gersonnak az apjával beszélt egy podcastben.

A szakember első mondata alapján sokan felkapták a fejüket, ám a mondanivalója pontosítása után a Flamengo drukkerei már biztosan nem voltak annyira lelkesek.

„Az, hogy Gersonnal játszik majd? Teljes mértékben lehetséges. Lehetséges…, de csak a brazil válogatottban" – mondta a GV World Podcastban.

„A futballban minden lehetséges, de Neymarnak hosszútávú szerződése van a PSG-vel. 2027-ig szól. Most újított, nagyon nehéz."

A Flamengo az utóbbi időben Dél-Amerika egyik legjobb csapatává nőtte ki magát, nemrég pedig megnyerte a Libertadores Kupát.

Borítókép: Rico Brouwer/Soccrates/Getty Images