Továbbra is gödörben a Valencia, a 92. percben bukta a győzelmet

A spanyol bajnokság 17, fordulójának zárómérkőzésén a 17. helyen álló Valencia a 92. percben bukta el a győzelmet a sereghajtó Osasuna otthonában A Denevérek ezzel nyolc meccs óta nyeretlenek a La Ligában.

Már a heteik percben 1-1-es állást mutatott az eredményjelző, azonban a gyors gólváltást követően nem találtak fogást egymáson az ellenfelek egészen az első félidő utolsó percéig, amikor is Riera öngóljának köszönhetően a Valencia mehetett előnnyel pihenni.

A második félidő 62. percében megint egyenlített az Osasuna, de 11 perccel később jött a valenciai válasz. A 86. percben bebiztosíthatta volna győzelmét a vendég együttes, de Parejo elhibázta a büntetőt, ezt pedig a 92. percben Clerc egyenlítő góllal "köszönte meg".

La Liga, 17. forduló:

Osasuna–Valencia 3–3 (Riera 7., Torres 62, Clerc 92., ill. Riera 45.-öngól., El Haddadi 2., Montoya 72.)