Ramos már az első meccsén Sevilla hőse lett

A bajnokságot gyengén kezdő Sevilla a 17 játékosát a reptéren felejtő UD Las Palmas együttesével mérkőzött meg a LaLiga legutóbbi fordulójában. Ezen a találkozón szerepelt először Sergio Ramos, aki hosszú idő után öltötte ismét magára az andalúzok mezét.

Nem volt könnyű dolga a Sevillának, az első félidőben nem született gól, majd a 48. percben korábbi újpesti kapus, Marko Dmitrovics és Sergio Ramos is bravúrosan hárította a vendégek próbálkozásait, így maradt a 0-0.

A MENTÉSRŐL KÉSZÜLT VIDEÓ ITT ÉRHETŐ EL.

A 71. percben Dodi Lukébakio betalált, ezzel a Sevilla otthon tartotta a három pontot, de még így is csupán a 17. helyet foglalja el az Európa Liga címvédője.

Ramosékra legközelebb BL-meccs vár, szerdán a francia Lens gárdáját látják vendégül.

Borítókép: Fran Santiago/Getty Images