A lefújás után Ramos beviharzott a Real Madrid öltözőjébe és…

Nagy csatát hozott a Sevilla – Real Madrid mérkőzés, a nézők 1-1 gólt láthattak, a játékvezető pedig hét alkalommal emelte fel sárga kártyáját.

Alaba öngóljával a hazaiak kerültek előnybe a 74. percben, nem sokkal később Carvajal egalizált. A találkozó egyik pikantériáját Sergio Ramos adta, aki korábban a Real Madrid kulcsembere volt, számos sikert (BL-győzelmek, bajnoki címek többek között) élt át a fővárosiakkal, idén nyár végétől nevelőegyesületét erősíti.

A mérkőzés után Ramos az El Mundo szerint egyenesen a madridiak öltözőjébe ment. De nem azért, hogy jelenetet rendezzen. Sergio 45 percig beszélgetett ott a régi barátaival.

A lap szerint szerint Ramos a családjával és Luka Modriccsal együtt az utolsók között hagyta el a stadiont.

Borítókép: Eric Verhoeven/Soccrates/Getty Images