Vasárnapi sport: A BL lehet a tét a Seria A rangadóján

A Juventus az AC Milant fogadja.


FUTBALLPROGRAM

NB I
33. FORDULÓ
17.30: Puskás Akadémia–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+) 
17.30: Diósgyőri VTK–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport) 
17.30: Kisvárda–Paksi FC – élőben az NSO-n!

NB II 
37. FORDULÓ
17.00: Debreceni EAC–Pécsi MFC
17.00: Soroksár SC–Kaposvári Rákóczi FC
17.00: Dorogi FC–FC Ajka, Gyirmót
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Vasas FC
17.00: WKW ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szolnoki MÁV FC
17.00: Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok
17.00: Szentlőrinc–Debreceni VSC
17.00: Szombathelyi Haladás–Budaörs

NB III
34. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
14.30: DVSC II–Tállya
15.00: Balassagyarmat–Tiszafüred
17.30: Mezőkövesd II–Cegléd
17.30: Tiszakécske–Salgótarján
17.30: Jászberény–Füzesgyarmat
17.30: DVTK II–Hatvan
17.30: Gyöngyös–Eger
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Sajóbábony–Sényő
17.30: Kisvárda II–BVSC
KÖZÉP-CSOPORT
11.00: Honvéd II–Monor
17.30: ESMTK–FTC II
17.30: Dabas-Gyón–Kozármisleny
17.30: Körösladány–Taksony
17.30: Rákosmente–Dunaújváros
17.30: Iváncsa–FC Dabas
17.30: Vác–Majos
17.30: Hódmezővásárhely–Újpest II
17.30: Szekszárd–Paks II
17.30: Szegedi VSE–Kecskemét
NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Balatonfüred
11.00: ZTE II–III. Kerületi TVE
11.00: THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa
16.00: Veszprém–BKV Előre
16.00: Sopron–Mosonmagyaróvár
17.30: Lipót–Fehérvár II
17.30: Ménfőcsanak–Gárdony
17.30: Érd–Nagyatád
17.30: Pápa–Bicske
19.00: Tatabánya–Komárom

ANGOL PREMIER LEAGUE
35. FORDULÓ
13.00: Wolverhampton–Brighton (Tv: Spíler1)
15.05: Aston Villa–Manchester United (Tv: Spíler1)
17.30: West Ham United–Everton (Tv: Spíler1)
20.00: Arsenal–West Bromwich Albion (Tv: Spíler1)

FRANCIA LIGUE 1
36. FORDULÓ
13.00: St. Étienne–Olympique de Marseille (Tv: Digi Sport2)
15.00: Angers–Dijon
15.00: Metz–Nimes
15.00: Nice–Brest
15.00: Strasbourg–Montpellier
17.05: Reims–Monaco (Tv: Digi Sport2)
21.00: Rennes–PSG (Tv: Digi Sport2)

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
13.30: Köln–Freiburg (Tv: Sport2)
15.30: Frankfurt–Mainz (Tv: Sport2)
18.00: Hertha–Bielefeld (Tv: Sport2) 

OLASZ SERIE A
35. FORDULÓ
12.30: Genoa–Sassuolo (Tv: Digi Sport1)
15.00: Benevento–Cagliari
15.00: Parma–Atalanta (Tv: Digi Sport1)
15.00: Verona–Torino
18.00: Roma–Crotone (Tv: Digi Sport1)
20.45: Juventus–Milan (Tv: Digi Sport1) 

SPANYOL LA LIGA
35. FORDULÓ
14.00: Getafe–Eibar (Tv: Spíler2)
16.15: Valencia–Valladolid (Tv: Spíler2)
18.30: Villarreal–Celta Vigo (Tv: Spíler2)
21.00: Real Madrid–Sevilla (Tv: Spíler2)

SZERB SZUPERLIGA
36. FORDULÓ
20.00: Topolyai SC–Javor

SZLOVÁK FORTUNA LIGA
RÁJÁTSZÁS, 30. FORDULÓ
18.00: Slovan Bratislava–DAC

 

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ATLÉTIKA
Dobó Európa Kupa, Split
10.00: Ready Steady Tokió (Tv: Sport2)

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
20.00: Houston Astros–Toronto Blue Jays (Tv: Sport2)

CURLING
Női világbajnokság, Calgary
16.30: bronzmérkőzés
21.00: döntő (Tv: Eurosport1)

GOLF
21.00: PGA Tour, 4. nap (Tv: Eurosport2)

FORMULA–1
SPANYOL NAGYDÍJ, BARCELONA
15.00: futam (Tv: M4 Sport) 

KERÉKPÁR
Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny, 2. szakasz: Stupinigi–Novara, 179 km

KÉZILABDA
NŐI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ, NAGYBÁNYA
14.45: a 3. helyért (Tv: Sport1)
18.00: döntő (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I
18.00: Veszprémi KKFT–Balatonfüredi KSE

KOSÁRLABDA
NBA, ALAPSZAKASZ
21.30: Los Angeles Clippers–New York Knicks (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
FÉRFIAK
2. FORDULÓ
G-CSOPORT, LUDOVIKA ARÉNA
16.00: Norvégia–Fehéroroszország
19.00: Portugália–Magyarország

NŐK
E-CSOPORT, BELFORT
15.00: Magyarország–Dánia
18.00: Franciaország–Izrael

TEKVONDÓ
Európai olimpiai selejtező, Szófia

TENISZ
11.00: ATP-torna, Róma (Tv: Eurosport2)
18.30: ATP-torna, Madrid (Tv: Eurosport2)

VITORLÁZÁS
Finndingi világbajnokság, Porto

Borítókép: GettyImages

Videók