22.51 -> Véget ért a vasárnapi futball-dömping! A Real Madrid Rodrygo duplájának köszönhetően  esélyt sem adott az Athletic Bilbaónak (2-0), így megint 8 pont az előnye a szombaton győzni tudó, 2. helyen álló Barcelonával szemben. A korábban említett PSG-emberhátrány az eredményt nem befolyásolta: Vitinha és Goncalo Ramos is betaláltak a marseille-i kapuba, így a francia éllovas 10 emberrel is győzi tudott (0-2).

21.56 -> A Bochum 2 gólos fórrol sem tudta otthon tartani az összes pontot a Darmstadt elleni Bundesliga-találkozón (2-2). A Real Madrid Rodrygo 8. percben lőtt találatával vezet a szünetben aBilbaóval szemben, miközben a Marseille – PSG franciaországi ütközeten a 40. percben két sárgával kiállították Beraldót a vendégektől, így Luis Enrique tanítványai 10 emberrel harcolnak a felkínált pontokért, jelenleg 0-0 az állás.

20.44 -> Az FTC Loncar két, illetve Varga Barna egy találatával magabiztosan nyert Mezőkövesden, és tovább növelte előnyét az NB I élén! A Real Sociedad az Alaves vendégeként aratott 0-1-es diadalt, míg a VFL Bochum 2 góllal vezet a Darmstadt elleni bajnoki 54. percében. A futballszeretők figyelme lassan Marseille-re és Madridra szegeződnek – lassan kezdődik az OM – PSG, majd pedig a Real Madrid – Athletic Bilbao párharc is.

19.24 -> A nap leginkább várt rangadóján a Manchester City és az Arsenal nem bírtak egymással – két jól felkészített klub összesen 3 kaput eltaláló lövést prezentáló mérkőzése góltalanul ért véget, a forduló nyertes így a Liverpool, amely az Arsenal előtt 2, a címvédő Cityvel szemen pedig 3 ponttal vezetik a Premier League tabelláját.

A Strasbourg hazai sikere vetett véget az idegenbeli csapatok vasárnapi menetelésének a francia élvonalban, két percen belül szerezve a gólokat. A Stuttgart hiába vezetett 2-0-ra is, végül a Heidenheim fordítani tudott. hogy aztán a 98. percben egy pontot otthon tudjon tartani a VfB! A Ferencváros Loncar duplájával magabiztosan vezet Mezőkövesden.

18.25 -> A félidőben 0-0 áll az Emirates Stadion kijelzői, 0.50-es xG-mutatók mellett, mind a City, mind az Arsenal részéről! A Girona gólzáporos meccsen 3-2-re verte a Betist fogadva: a vendégek kétszer is egyenlítettek, ám Stuani 92. percben szerzett góljára már nem volt válaszuk!

37 year old Cristhian Stuani scores from off the bench in the 91st minute to give Girona the 3-2 lead against Real Betis. pic.twitter.com/tnqlc9eLWz

— LaLigaExtra (@LaLigaExtra) March 31, 2024

17.30 -> Amióta elbukta az FTC elleni örökrangadót az Újpest, szárnyalnak a lilák: most éppen Ljujic duplájával verték a sokáig éllovas, most már második helyezett Paks gárdáját, mgéhozzá idegenben (1-2)! A német élvonalban a kiesés elő menekülő Köln csak ikszelt az Augsburgnál (1-1), a Celta Vigo és a Rayo Vallecano kellően unalmas 0-0-val zárták egymás elleni spanyol bajnokijukat, miközben a Girona és a Betis 50 perc után 1-1-re állnak. 17.30-kor elkezdődött a ManCity-Arsenal PL-csata!

16.57 -> Mo Salah találatával a bajnoki címre törő Liverpool megfordította a Brighton elleni bajnokiját (2-1), és átvette a vezetést a tabellán az este pályára lépő Arsenaltól! Franciaországban az első négy vasárnapi bajnoki mindegyikét a vendégcsapatok nyerték: a Brest után a Toulouse (0-3), a Montpellier (0-2) és a Nantes (1-2) is otthonától távol szerzett 3 pontot.

15.36 -> Meg is van a Pool-egyenlítés: Luis Diaz a 27. percben egalizált! Időközbe útnak indult a labda Pakson is, ahol az Újpest vendégszerepel!

LUIS DIAZ MAKES IT 1-1! pic.twitter.com/pb1F2vyICY

— – (@snappedlfc) March 31, 2024

15.14 -> Üdvözlünk mindenkit, rögtön a francia élvonal 2. helyezettjének győzelméről tudun kbeszámolni – a Brest a 86. percben lőtt Del Castillo találattal nyert 0-1-re a Lorient stadionjában, így jelneleg 9 pont a hátránya az éllovas, este Marseille-ben rangadót játszó PSG-vel szemben. A többi topligában csak a Celta – Rayo Vallecano csatából telt el érdemi idő, ám 0-0-ra állnak a szünetben a csapatok, míg Szoboszlaival a kezdőcsapatában már 2 perc után hátrányba került a hazai pályán a Brighton&Hove Albiont fogadó Liverpool!