Vasárnapi bajnoki körkép: Újra nyert a Bayern, négy pontra a veretlen Leverkusentől

Szuperrangadót rendeznek a Premier League-ben, ugyanis a Szoboszlait is soraiban tudó Liverpool a Manchester United-et fogadja. A PSG a Lille otthonában bizonyíthat, míg a Ferencváros a ZTE-t fogadja. Az olasz listavezető Inter a Lazio otthonába látogat, a spanyoloknál pedig a Real Madrid-Villarreal ütközet lehet a nap meccse.

21:23 – A Bayern München ismét nyert, ezzel tapad a Leverkusenre. Tuchelék a Stuttgartot verték hazai pályán 3-0-ra, Harry Kane duplázott.

19:56 – Az AS Roma simán kikapott a Bologna otthonában, ezzel pedig a hazaiak felléptek a negyedik BL-t érő helyre, míg a farkasok csak a hetedikek.

19:55 – A kiesés elkerüléséért küzdő Mezőkövesd 0-0-s döntetlent játszott a dobogóra hajtó Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.

19:30 – A Leverkusen tovább őrzi veretlenségét a Bundesligában. Xabi Alonso csapata 3-0-ra nyert a Frankfurt ellen.

19:25 – A Liverpool nem tudott nyerni a Manchester United ellen, gólnélküli döntetlen született a nap meccsén. Szoboszlai Dominik kezdő volt, de 62 perc után lecserélte őt Klopp. A vendégektől Dalot ki lett állítva a 94. percben.

18:00 – A címvédő Ferencváros a második félidőben három gólt szerezve tartotta otthon a három pontot a kupagyőztes Zalaegerszeggel szemben a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának vasárnapi játéknapján.

17:40 – A Freiburg 2-0-ra nyert a Köln ellen. A hazaiak második gólját a csereként beálló Sallai Roland szerezte.

17:01 – A Fiorentina nehéz meccsen nyert 1-0-ra a Verona ellen, míg az Udinese egy 2-2-es döntetlenre volt jó a Sassuolo ellen.

17:00 – Premier League: Az Arsenal magabiztosan, 2-0-ra nyert a Brighton ellen, ahogyan a West Ham is, akik 3-0-ra verték a Wolves-t. Az Aston Villa idegenben, parázs meccsen fordított és nyert a Brentford ellen.

15:55 – Az Almeria és a Mallorca nem bírtak egymással, gólnélküli döntetlennel zárult a mérkőzésük. A hazaiak továbbra is tökutolsók a ligában, a Mallorcát pedig két pont választja el a kiesőhelyektől.

15:20 – A házigazda Kecskemét 1-1-es döntetlen játszott a Debrecennel a labdarúgó OTP Bank Liga 17. fordulójának vasárnap kora délutáni mérkőzésén.

14:55 – Az AC Milan könnyedén, 3-0-ra verte a Monza csapatát, amivel megerősítették harmadik helyüket a bajnokságban.

14:30 – AJÁNLÓ: Mikor nyert utoljára a United az Anfielden?

14:20 – Nézzük, milyen meccseket rendeznek ma: