Vasárnapi bajnoki körkép: Gólgazdag meccsen a Paks verte a Fradit, tovább hízlalva előnyét

A Ferencváros Pakson veheti vissza a tabellaelsőséget, a Barcelona a remek szezont futó Gironát fogadja, a Tottenham pedig a Newcastle ellen igyekezhet otthon tartani a három pontot.

19:55 – Az éllovas Paks hazai pályán 3-2-re legyőzte a címvédő Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának vasárnap esti rangadóján.

19:25 – A Tottenham lesimázta a Newcastle csapatát, 4-1-re nyertek Richarlisonék, ezzel bebiztosították az ötödik helyüket, és mindössze három pontra vannak a City-től.

19:10 – Újra életjeleket mutatott a Lyon, 3-0-ra nyertek a Toulouse ellen, Lacazette mesterhármast szerzett.

17:37 – A Lyon 2-0-ra vezet a Toulouse ellen, Lacazette 30 perc alatt duplázott.

17:35 – Felfüggesztették a Granada-Athletic Bilbao találkozót, ugyanis egy szurkoló szíve megállt a lelátón.

17:30 – A Stuttgart otthon tudott tartani egy pontot a Bundesliga-éllovas Leverkusen ellen, ezzel a Bayern tegnapi bukására nem tudtak győzelemmel reagálni a gyógyszergyáriak.

17:25 – A Fehérvár hosszabbításban szerzett gólokkal 2-0-ra legyőzte a vendéglátó Mezőkövesdet a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának vasárnapi játéknapján.

17:00 – Az Everton is megverte a Chelsea-t, 2-0-ra nyertek, ezzel pedig tovább küzdenek a kiesés ellen. A Fulham nagy meglepetésre földbe döngölte a West Ham-et, 5-0-ra verték őket. A Manchester City nagy küzdelemben, sokáig hátrányban focizva, de végül nyert a Luton otthonában.

16:00 – Az Atlético Madrid a vártnál nagyobb küzdelemben győzte le hazai pályán az Ameria csapatát, ezzel jobb gólkülönbségével megelőzte a Barcelonát és fellépett a dobogó harmadik fokára.

14:58 – A Nice 2-1-re verte a Reims csapatát a Ligue 1-ben, ezzel tovább tapad a listavezető PSG csapatára.

14:57 – A Diósgyőr 2-1-re nyert a sereghajtó Kisvárda otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.

14:00 – Mai mérkőzések: