Ismét továbbjutott a Malmö

Magabiztosan menetel a svéd csapat.


Az előző körben a Budapest Honvédot búcsúztató Malmö csütörtökön könnyedén jutott tovább a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének harmadik fordulójából is.

A magyar fővárosban 2-0-ra diadalmaskodó svéd csapat ezúttal hazai pályán ötgólos győzelmet aratott a horvát Lokomotiva Zagreb felett.

A Ferencváros által a Bajnokok Ligájában kiejtett csapatok közül a svéd Djurgarden itt is kiesett a romániai CFR Cluj ellen, viszont a skót Celtic Glasgow továbblépett a lett Riga FC otthonában.

Európa-liga, selejtező, 3. forduló:
FK Rosztov (orosz)-Makkabi Haifa (izraeli) 1-2 (1-1)
Besiktas (török)-Rio Ave (portugál) 1-1 (1-0, 1-1, 1-1) - 11-esekkel: 2-4
Charleroi (belga)-Partizan Beograd (szerb) 2-1 (1-0, 1-1, 1-1) - hosszabbítás után
CSZKA Szófia (bolgár)-B36 Torshavn (feröeri) 3-1 (2-0)
Djurgarden (svéd)-CFR Cluj (román) 0-1 (0-0)
Floriana (máltai)-Flora (észt) 0-0 - 11-esekkel: 2-4
Malmö (svéd)-Lokomotiva Zagreb (horvát) 5-0 (3-0)
Mura (szlovén)-PSV Eindhoven (holland) 1-5 (1-2)
Riga FC (lett)-Celtic Glasgow (skót) 0-1 (0-0)
Rosenborg (norvég)-Alanyaspor (török) 1-0 (0-0)
FCSB (román)-Liberec (cseh) 0-2 (0-0)
Hapoel Beer Sheva (izraeli)-Motherwell (skót) 3-0 (1-0)
korábban:
MOL Fehérvár FC-Reims (francia) 0-0 - 11-esekkel: 4-1
Ararat-Armenia (örmény)-Celje (szlovén) 1-0 (0-0, 0-0, 0-0) - hosszabbítás után
Kuopio PS (finn)-Suduva (lett) 2-0 (1-0)
Plzen (cseh)-Sonderjyske (dán) 3-0 (2-0)
szerdán játszották:
Apollon Limasszol (ciprusi)-Lech Poznan (lengyel) 0-5 (0-1)
később:
APOEL (ciprusi)-Zrinjski (bosnyák) 20.00
FC Köbenhavn (dán)-Piast Gliwice (lengyel) 20.00
Galatasaray (török)-Hajduk Split (horvát) 20.00
Granada (spanyol)-Locomotive Tbiliszi (georgiai) 20.00
Klaksvik (feröeri)-Dinamo Tbiliszi (georgiai) 20.00
Sarajevo (bosnyák)-Buducnost Podgorica (montenegrói) 20.00
Sheriff Tiraspol (moldovai)-Dundalk (ír) 20.00
Shkendija (macedón)-Tottenham Hotspur (angol) 20.00
Standard Liege (belga)-Vojvodina (szerb) 20.00
VfL Wolfsburg (német)-Deszna (ukrán) 20.15
AC Milan (olasz)-Bodö/Glimt (norvég) 20.30
FC Basel (svájci)-Anortoszisz (ciprusi) 20.30
LASK Linz (osztrák)-DAC (szlovák) 20.30
Legia Warszawa (lengyel)-Drita (koszovói) 20.30
St. Gallen (svájci)-AEK Athén (görög) 20.30
Rijeka (horvát)-Kolosz Kovalivka (ukrán) 20.45
Sporting Lisboa (portugál)-Aberdeen (skót) 21.00
Willem II (holland)-Glasgow Rangers (skót) 21.00 

Borítókép: Malmö FF

Videók