Hoppá: Korhuték kiejtették az Intert!

Kétgólos hátrányból fordított Korhut Mihály együttese, az izraeli Hapoel Beér-Seva otthon az Inter ellen, az Európa-liga ötödik fordulójának csütörtök kora esti mérkőzésén, ezzel pedig kiejtette az olasz sztárcsapatot.

Az elején még minden a vendégek elképzelései szerint alakult: Icardi és Brozovic kényelmes, 2-0-s előnyhöz juttatta az Intert az első félórában.

Talán túlságosan is elkényelmesedtek az olaszok, a házigazda előbb szépített az 58. percben Maranhao révén, majd bő tíz perccel később tizenegyeshez jutott úgy, hogy a szabálytalankodó Samir Handanovic kapust második sárga lappal kiállították.

Nwakaeme értékesítette a büntetőt, és a slusszpoén még hátravolt, a 93. percben ugyanis Ben Szahar meg is fordította a meccset, ami egyben azt jelenti, hogy az Inter nem folytathatja tavasszal az európai porondon.

Korhut Mihály végigjátszotta az összecsapást, amelyen a 19. percben femutatták neki a sárga lapot.

El, csoportkör, 5. forduló:
Hapoel Beér-Seva - Inter 3-2 (Maranhao 58., Nwakaeme 70. - 11-esből, Ben Szahar 93., ill. Icardi 12., Brozovic 25.; kiállítva: Handanovic 69., Inter)