Csütörtöki sport: A Ferencváros a Real Betist fogadja

A zöld-fehérek az Európa-ligában bizonyíthatnak, a Pick Szeged a BL-ben gyarapíthatja pontjait.


FUTBALLPROGRAM

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
G-CSOPORT
21.00: FERENCVÁROS–Real Betis (spanyol) (Tv: M4 Sport) 
21.00: Celtic (skót)–Bayer Leverkusen (német)

A-CSOPORT
18.45: Sparta Praha (cseh)–Rangers FC (skót)
18.45: Olympique Lyon (francia)–Bröndby (dán)

B-CSOPORT
18.45: Sturm Graz (osztrák)–PSV Eindhoven (holland)
18.45: Real Sociedad (spanyol)–Monaco (francia)

C-CSOPORT
18.45: Legia Warszawa (lengyel)–Leicester City (angol)
18.45: Napoli (olasz)–Szpartak Moszkva (orosz)

D-CSOPORT
18.45: Fenerbahce (török)–Olympiakosz (görög)
18.45: Antwerpen (belga)–Eintracht Frankfurt (német)

E-CSOPORT
21.00: Olympique Marseille (francia)–Galatasaray (török)
21.00: Lazio (olasz)–Lokomotiv Moszkva (orosz)

F-CSOPORT
21.00: Braga (portugál)–Midtjylland (dán)
21.00: Ludogorec (bolgár)–Crvena zvezda (szerb)

H-CSOPORT
21.00: West Ham United (angol)–Rapid Wien (osztrák)
21.00: Genk (belga)–Dinamo Zagreb (horvát)

EURÓPA-KONFERENCIALIGA, CSOPORTKÖR
2. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Alaskert (kazah)–HJK Helsinki (finn)
18.45: LASK Linz (osztrák)–Maccabi Tel-Aviv (izraeli)

B-CSOPORT
18.45: Partizan Beograd (szerb)–Flora Tallinn (észt)
18.45: Gent (belga)–Anorthoszisz Famagusta (ciprusi)

C-CSOPORT
18.45: CSZKA Szófia (bolgár)–Bodö/Glimt (norvég)
18.45: Zorja Luhanszk (ukrán)–Roma (olasz), Zaporizzsja

D-CSOPORT
18.45: CFR Cluj (román)–Randers (dán)
18.45: AZ Alkmaar (holland)–Jablonec (cseh)

E-CSOPORT
21.00: Union Berlin (német)–Maccabi Haifa (izraeli)
21.00: Feyenoord (holland)–Slavia Praha (cseh)

F-CSOPORT
21.00: PAOK Szaloniki (görög)–Slovan Bratislava (szlovák)
21.00: FC Köbenhavn (dán)–Lincoln Red Imps (gibraltári)

G-CSOPORT
21.00: Vitesse (holland)–Rennes (francia)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Mura (szlovén)

H-CSOPORT
21.00: Omonia Nicosia (ciprusi)–Qarabag (azeri)
21.00: Basel (svájci)–Kajrat Almati (kazah)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
Péntek, 2.20: Cincinnati Bengals–Jacksonville Jaguars (Tv: Arena4)

ASZTALITENISZ
Csapat Európa-bajnokság, Kolozsvár
Férfiak
G-csoport
10.00: Magyarország–Olaszország

Nők
E-csoport
16.00: Magyarország–Portugália

BASEBALL
MLB, ALAPSZAKASZ
19.00: St. Louis Cardinals–Milwaukee Brewers (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
18.00: DEAC–SC Csíkszereda (romániai)
18.00: UTE–Gyergyói HK (romániai)
18.00: Dunaújvárosi Acélbikák–Brasov Wolves (romániai)

KAJAK-KENU
Maratoni világbajnokság, Pitesti

KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
11.00: a csoportkörének sorsolása, Bécs

FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Meskov Breszt (fehérorosz)–Pick Szeged (Tv: Sport1) 
20.45: Montpellier (francia)–THW Kiel (német) (Tv: Sport1)

NŐI NB I
18.00: Siófok KC–Moyra-Budaörs

KOSÁRLABDA
NŐI EURÓPA-KUPA-SELEJTEZŐ
VISSZAVÁGÓ
18.00: Umea (svéd)–Ludovika-FCSM Csata

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ATP-torna, Szófia
8.00: WTA-torna, Nur-Szultan (Tv: Digi Sport2)
18.00: WTA-torna, Chicago (Tv: Digi Sport1)

Borítókép: GettyImages 

Videók