Vasárnapi sportműsor: Bajnok lehet a Juventus, utolsó forduló a PL-ben

Folytatódik a vízilabda Magyar Kupa.


FUTBALLPROGRAM

NB I-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
17.00: Ferencváros–NK Radomlje (szlovén, II.)

NB II-ES CSAPATOK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEI
16.00: Csákvár–Békéscsaba
17.00: Szolnok–Kecskemét (NB III)
19.00: Vasas–Balatonfüred (NB III)
Nyíregyháza–Kisvárda II (NB III)
Sényő (NB III)–Nyíregyháza

ANGOL PREMIER LEAGUE
38. FORDULÓ
17.00: Arsenal–Watford
17.00: Burnley–Brighton
17.00: Chelsea–Wolverhampton Wanderers
17.00: Crystal Palace–Tottenham Hotspur
17.00: Everton–Bournemouth
17.00: Leicester City–Manchester United
17.00: Manchester City–Norwich City
17.00: Newcastle United–Liverpool
17.00: Southampton–Sheffield United
17.00: West Ham United–Aston Villa

OLASZ SERIE A
36. FORDULÓ


17.15: Bologna–Lecce
19.30: Roma–Fiorentina (Tv: Digi Sport2)
19.30: Cagliari–Udinese
19.30: SPAL–Torino
19.30: Verona–Lazio (Tv: Digi Sport1)
21.45: Juventus–Sampdoria (Tv: Digi Sport1)

ROMÁN LIGA 1
OSZTÁLYOZÓ CSOPORT
11. FORDULÓ


15.00: FC Voluntari–Sepsi OSK 

STRANDLABDARÚGÁS
NB I

8.55: 1. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
10.25: 2. elődöntő (Tv: Digi Sport1)
12.40: bronzmérkőzés (Tv: Digi Sport1)
14.10: döntő (Tv: Digi Sport1)

TOVÁBBI ÉLŐ SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

DARTS
WORLD MATCHPLAY, MILTON KEYNES
21.30: döntő (Tv: Sport1)

LÓSPORT
15.00: Kincsem+Tuti 1153 (Tv: Sport2)

MOTOGP
ANDALÚZIAI NAGYDÍJ, JEREZ


8.30: Moto3, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
8.50: Moto2, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
9.20: MotoGP, bemelegítő edzés (Tv: Aréna4)
11.00: Moto3, futam (Tv: Aréna4)
12.20: Moto2, futam (Tv: Aréna4)
14.00: MotoGP, futam (Tv: Aréna4, Galaxy4)

SZNÚKER
14.30 és 20.00: World Championship, Sheffield (Tv: Eurosport1)

ÚSZÁS
NÉGY NEMZET ÚSZÓVERSENYE

18.00: döntők, Margitszigeti Hajós Alfréd Komplexum, Széchy Tamás medence (Tv: M4 Sport)

VÍZILABDA
BENU FÉRFI MAGYAR KUPA

1. FORDULÓ
A-CSOPORT (SZEGED)

10.00: Debrecen–Szeged
11.30: OSC–Metalcom-Szentes

B-CSOPORT (KAPOSVÁR)

10.00: Kaposvári VK–BVSC-Zugló
11.30: UVSE–Szolnoki Dózsa
16.00: BVSC-Zugló–UVSE
17.30: Szolnoki Dózsa–Kaposvári VK

C-CSOPORT (MARGITSZIGET)

14.45: PVSK-Mecsek Füszért–KSI SE (Tv: M4 Sport)
16.15: FTC-Telekom Waterpolo–PannErgy-Miskolci VLC (Tv: M4 Sport)

D-CSOPORT (TATABÁNYA)

10.30: Budapesti Honvéd SE–Eger
12.00: Tatabánya–A-HÍd VasasPlaket
16.00: A-Híd VasasPlaket–Eger
17.30: Budapest Honvéd SE–Tatabánya

Videók