Szerdai sportműsor: Pályán a Veszprém a férfi kézilabda BL-ben

Labdarúgás, kézilabda, kosárlabda, tenisz, vízilabda, röplabda a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

NB I

24. FORDULÓ

15.15: Mezőkövesd Zsóry FC–ZTE FC (Tv: M4 Sport)
17.30: Újpest FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport)
20.00: Mol Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)

NB II

27. FORDULÓ

14.30: Debreceni EAC–Gyirmót FC Győr
14.30: Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás
14.30: Soroksár SC–Szentlőrinc
14.30: Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár
14.30: Nyíregyháza Spartacus FC–Békéscsaba 1912 Előre
14.30: WKW ETO FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC 
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szolnoki MÁV FC
18.00: Vasas FC–BFC Siófok
18.00: FC Ajka–Debreceni VSC
18.00: Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs

ANGOL PREMIER LEAGUE

29. FORDULÓ

19.00: Burnley–Leicester City (Tv: Digi Sport2)
19.00: Sheffield United–Aston Villa (Tv: Spíler1)
21.15: Crystal Palace–Manchester United (Tv: Digi Sport2)

FRANCIA LIGUE 1

28. FORDULÓ

19.00: Brest–Dijon
19.00: Lyon–Rennes (Tv: Digi Sport3)
19.00: Metz–Angers
19.00: Nice–Nimes
19.00: St.-Étienne–Lens
21.00: Bordeaux–PSG (Tv: Digi Sport3)
21.00: Lille–Olympique Marseille
21.00: Montpellier–Lorient
21.00: Nantes–Reims
21.00: Strasbourg–Monaco

NÉMET KUPA

NEGYEDDÖNTŐ

18.30: RW Essen (IV.)–Kiel (II.) (Tv: Sport2)
20.45: RB Leipzig–Wolfsburg (Tv: Sport2)

OLASZ SERIE A

25. FORDULÓ

18.30: Sassuolo–Napoli (Tv: Digi Sport1)
20.45: Milan–Udinese (Tv: Digi Sport1)
20.45: Atalanta–Crotone
20.45: Benevento–Verona
20.45: Cagliari–Bologna
20.45: Fiorentina–Roma
20.45: Genoa–Sampdoria

SPANYOL KIRÁLY-KUPA

ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

21.00: Barcelona–Sevilla (Tv: Sport1)

HORVÁTORSZÁG, HORVÁT KUPA
NEGYEDDÖNTŐ

14.30: NK Osijek (Eszék)–Rijeka

FUTSAL
EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ


13.30: Magyarország–Izrael, Sterbinszky Amália Sportcsarnok

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

ÉSZAKI SÍ
VILÁGBAJNOKSÁG, OBERSTFORF
SÍFUTÁS

13.15: férfi szabadstílusú 15 km

SÍUGRÁS

17.15: női nagysánc

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
14. FORDULÓ

B-CSOPORT
18.45: Telekom Veszprém–HBC Nantes (francia) (Tv: Sport1)

FÉRFI NB I

16.00: Budakalász–SBS-Eger
18.00: Orosházi FKSE-Linamar–Balatonfüredi KSE

NŐI NB I

17.00: Dunaújvárosi Kohász KA–Alba Fehérvár KC
18.00: Siófok KC–Hungast Szombathelyi KKA
18.00: FTC-Rail Cargo Hungaria–Motherson Mosonmagyaróvári KC

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

18.00: Alba Fehérvár–Szolnoki Olajbányász
18.00: Sopron KC–OSE Lions
18.00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Atomerőmű SE

RÖPLABDA
FÉRFI MAGYAR KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

19.00: Kecskeméti RC–Fino Kaposvár SE

NŐI CHALLENGE-KUPA
ELŐDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ

18.00: 1.MCM-Diamant Kaposvár–C.S.M. Volei Alba Blaj (román)

TENISZ
ATP-TORNA

19.30: Rotterdam (Tv: Eurosport1)

WTA-TORNA

11.00, 15.00 és 17.30: Lyon (Tv: Digi Sport2, Digi Sport3)
12.30: Doha (Tv: Digi Sport1)

VÍZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
2. TORNA (BUDAPEST)

14.00: Brescia (olasz)–Waspo Hannover (német)
16.30: Dinamo Tbiliszi (grúz)–FTC-Telekom Waterpolo
19.00: Jadran Herceg Novi (montenegrói)–CN Barceloneta (spanyol)

OB I, ALAPSZAKASZ
20. FORDULÓ

18.00: PannErgy-Miskolci VLC–OSC

Borítókép: GettyImages

Videók