Társoldalunk az erdélysport.hu írását változtatás nélkül közöljük.

Maradni a dobogósok nyakán! Ez volt a célja a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nak az élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. játéknapján a Medgyesi Gaz Metan otthonában.

A hazaiak a kiesést jelentő veszélyzóna elkerüléséért küzdenek és két egymás utáni vereséget könyvelhette el, míg a Sepsi OSK a dobogóért, de legalább a felsőházi rájátszásért.

A találkozó nagyon laposan indult. Az első 27. percben említésre méltó esemény nem történt, bár valamivel kezdeményezőbb volt az Sepsi OSK.

A 27. perc viszont meghozta az áttörést. A vendégek mintegy 35 méterről végezhettek el szabadrúgást, amelyet Gabriel Vasvari egyenesen a hálóba bombázott.

A kezdeményezés megmaradt a vendégeknél, majd a hajrában újabb szabadrúgáshoz jutottak, ezúttal közelebbről, 16 méterről. Ezt már a Kolozsvári CFR-től érkezett Petrila végezte el: kiválóan! 0–2.