Csütörtöki sportműsor: BL-sorsolás, El-csoportkörbe juthat a Fehérvár

A Labdarúgáson kívül többek között jégkorong, kézilabda, valamint baseball és tenisz a kínálatban.


FUTBALLPROGRAM

BAJNOKOK LIGÁJA
17.00: a csoportkör sorsolása, Nyon

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, PLAYOFFKÖR (4. FORDULÓ)
NEM BAJNOKI ÁG
19.00: Rosenborg BK (norvég)–PSV Eindhoven (holland)
19.00: Charleroi (belga)–Lech Poznan (lengyel)
19.00: Malmö (svéd)–Granada CF (spanyol)
19.00: Slovan Liberec (cseh)–APOEL (ciprusi)
19.30: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Viktoria Plzen (cseh)
20.00: Standard Liege (belga)–MOL FEHÉRVÁR FC (Tv: M4 Sport)
20.00: FC Köbenhavn (dán)–HNK Rijeka (horvát)
20.30: Basel (svájci)–CSZKA Szófia (bolgár)
20.45: AEK Athén (görög)–Wolfsburg (német)
20.45: Rangers FC (skót)–Galatasaray (török)
21.00: Sporting CP (portugál)–LASK (osztrák)
21.00: Rio Ave FC (portugál)–AC Milan (olasz)
21.00: Tottenham Hotspur (angol)–Maccabi Haifa (izraeli)

BAJNOKI ÁG
16.00: Ararat-Armenia (örmény)–Crvena zvezda (szerb)
18.30: CFR Cluj (Kolozsvár, romániai)–KuPS (finn)
19.00: Dinamo Zagreb (horvát)–Flora Tallinn (észt)
20.00: Dinamo Breszt (fehérorosz)–Ludogorec (bolgár)
20.00: FK Sarajevo (bosnyák)–Celtic (skót)
20.00: Legia Warszawa (lengyel)–Qarabag (azeri)
20.30: Dundalk FC (ír)–KÍ Klaksvík (feröeri)
20.30: Young Boys (svájci)–KF Tirana (albán)

ANGOL LIGAKUPA
NYOLCADDÖNTŐ
18.30: Brentford (II)–Fulham (Tv: Digi Sport1)
20.00: Aston Villa–Stoke City (II) (Tv: Digi Sport2)
20.45: Liverpool–Arsenal (Tv: Digi Sport1)

SPANYOL LA LIGA
4. FORDULÓ
19.00: Athletic Bilbao–Cádiz (Tv: Spíler1)
19.00: Sevilla–Levante (Tv: Spíler2)
21.30: Celta Vigo–Barcelona (Tv: Spíler2)

TOVÁBBI SPORTKÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

AMERIKAI FUTBALL
NFL, ALAPSZAKASZ
4. FORDULÓ
Péntek, 2.15: New York Jets–Denver Broncos (Tv: Arena4)

AUTÓSPORT
INYCAR
Péntek, 0.15: 12. futam, Harvest GP, edzés (Tv: Arena4)

BASEBALL
MLB
Péntek, 0.00: rájátszásmérkőzés (Tv: Sport2)

JÉGKORONG
KHL, ALAPSZAKASZ
18.30: Dinamo–Traktor (Tv: Sport2)

KÉZILABDA
FÉRFI BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR
3. FORDULÓ
A-CSOPORT
18.45: Mol-Pick Szeged–Vardar Szkopje (északmacedón) (Tv: Sport1) – elhalasztva
20.45: Nantes (francia)–Barcelona (spanyol) (Tv: Sport1)
EURÓPA-LIGA
11.00: sorsolás (Tv: Sport1)

RÖPLABDA
NŐI EXTRALIGA, ALAPSZAKASZ
18.00: Fatum Nyíregyháza–1. MCM-Diamant Kaposvár

LÓSPORT
13.45: Kincsem+Tuti (Tv: Sport2)

TENISZ
ROLAND GARROS, PÁRIZS
10.55: 2. forduló (Tv: Eurosport 1, Eurosport 2)

Kép: Getty Images

Videók