Tartotta a szavát Carlo Ancelotti, valóban nem pihentette kulcsembereit a Braga elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen.

Bő negyedórányi játékot követően Rodrygo találatával a vendég madridiak kerültek előnybe, a 61. percben Jude Bellingham növelte kettőre a királyi gárda góljait. Djalo révén szépített a Braga, de az egyenlítés már nem jött össze, pedig a végén egy lehetséges hazai tizenegyest is vizsgált a VAR. A végeredmény 1 – 2.

A Benfica továbbra is nyeretlen, ráadásul három kör alatt még gólt sem rúgtak, ezúttal a Real Sociedadtól szenvedtek vereséget a Fény Stadionjában. A vendégek részéről Brais Mendez volt eredményes, gólja három pontot ért.

Az Arsenal bravúros legyőzését követően a PSV várt a francia Lens csapatára. A 20 éves Johan Bakayoko szerzett vezetést a hollandoknak az 55. percben, tíz perc múlva Elye Wahi egyenlített, több gól pedig már nem esett.

Szenvedős győzelmeket arat mostanában a Manchester United a Premier League-ben, ezt a formáját átmentette a Bajnokok Ligájába is. A dán Köbenhavn ellen a sűrűn kritizált Harry Maguire fejelte be a labdát Eriksen centerezését követően. A végén egy pontot megmenthettek volna a koppenhágaiak, de a 90+6. percben megítélt büntetőt Onana kivédte.

Gabriel Jesus gólt és gólpasszt jegyzett Sevillában, Gudeljék erejéből csak a szépítésre futotta, így az Arsenal három kör után hat pontnál tart, a Sevilla első győzelme várat magára, de így is az EL-be jutást érő helyen állnak.

Bonucci a padon kezdett Berlinben, ami nem tetszett neki. A Napoli győzött a német fővárosban, Giacomo Raspadori gólja jelentette a különbséget, az Union első BL-pontja továbbra is várat magára.

Borítókép: Catherine Ivill/Getty Images