Szuper Sánchez: álomtripla 15 perc alatt - videó!

Az Arsenal kivégezte a West Hamet az Olimpiai Stadionban rendezett szombat esti londoni derbin, a Premier League 14. fordulójában.

A chilei klasszis, Alexis Sánchez elemében volt, előbb kiosztott egy nagyon finom gólpasszt Mesut Özilnek az első félidő közepén (a német játékmester már a nyolcadik gólját szerezte a futballszezonban), majd fergeteges triplát hintett az Ágyúsok puskaporos hajrára során.

A harmadik gólja előtti percekben a hazai ék, Andy Carroll is eredményes volt Dimitri Payet csattanós kapufája után, illetve a vendégek szélsője, Alex Oxlade-Chamberlain is bevette a kaput távolról, három perc alatt háromszor zördült a háló! A vége 1-5!

Premier League, 14. forduló
West Ham-Arsenal 1-5 (Carroll 83., ill. Özil 24., Sánchez 72., 80., 86., Oxlade-Chamberlain 84.)

Korábbi eredmények:
Tottenham-Swansea 5-0, Stoke-Burnley 2-0, Sunderland-Leicester 2-1, West Brom-Watford 3-1, Crystal Palace-Southampton 3-0, Manchester City-Chelsea 1-3.