Ez nagyot szólt: A Watford megállította a Liverpoolt

A vörösök most először maradtak alul a szezonban.

Bombameglepetést hozott az angol labdarúgó-bajnokság 28. fordulójának szombati utolsó mérkőzése: a kiesés ellen küzdő Watford 3-0-ra legyőzte a toronymagasan listavezető, Bajnokok Ligája-címvédő FC Liverpoolt, s ezzel megállította a vendégek menetelését.

A szünetben még 0-0 volt az állás, a második félidőben azonban a hazai gárda meglepte a sokat hibázó Vörösöket.

A Liverpool a csúcsbeállítást jelentő, sorozatban aratott 18 győzelem után kapott ki ismét a Premier League-ben, egyben a mostani szezonban először maradt alul. Jürgen Klopp vezetőedző együttesének 44 mérkőzéses veretlenségi szériája szakadt most meg a bajnokságban.

Ezzel együtt az éllovas továbbra is nagyon kedvező helyzetben van, hogy 1990 után ismét bajnok legyen.

Tottenham Hotspur-Wolverhampton Wanderers 15.00
Az Aston Villa-Sheffield United és a Manchester City-Arsenal mérkőzéseket a vasárnapi Ligakupa-döntő miatt elhalasztották.