""

Megannyi rossz eredményt, pontvesztést és vereséget követően némileg feledtette szurkolóival az idei pocsék szezont a Liverpool, mely sikeresen abszolválta negyeddöntős párharcát a Ligakupában az alacsonyabb ligából érkező Bournemouth ellenében. A haját a MU elleni vereség után levágató Raheem Sterling remekelt, előbb a 20. percben, majd később az 51.-ben is bevette Boruc kapuját, a két találat között pedig Markovic is eredményes tudott lenni.

A nap másik meccsén a Tottenham sima, 4-0-s veréssel zavarta haza a Newcastle-t.

LABDARÚGÁS
Angol Ligakupa, negyeddöntő
Bournemouth (II.) – Liverpool 1-3 (Gól: Gosling 57., ill. Sterling 20., 51., Markovic 27.
Tottenham – Newcaslte United 4-0 (Gól: Bentaleb 18., Chadli 46., Kane 63., Soldado 70.)