Nem volt esélye Sallai Rolandéknak a Napoli ellen

""

A Serie A harmadik fordulójának szombat esti mérkőzésein a papírformának megfelelő eredmények születtek. Előbb a Juventus remek kezdésének és Gonzalo Higuaín parádéjának is köszönhetően 3-1-re legyőzte a Sassuolo csapatát, majd a szintén a dobogóra pályázó Napoli Szicíliából tudta elhozni a három pontot, a két magyar játékossal rendelkező Palermo – José Callejón duplájának és Marek Hamsík góljának köszönhetően – 3-0-s vereséget szenvedett.

Sallai Roland kezdőként 87 percet játszott, Balogh Norbert nem kapott lehetőséget Roberto De Zerbitől. Győzelmükkel az első fordulóban botló nápolyiak továbbra is tapadnak a még mindig száz százalékos Juventusra. Az olasz bajnokság címvédője zsinórban tizennyolcadik győzelménél jár hazai pályán, a rekordot szintén a zebrák tartják huszonöt Juventus Stadiumban aratott megszakítás nélküli győzelemmel.

Labdarúgás, SerieA, 3. forduló

Juventus-Sassuolo 3-1 (3-1) gólszerzők: Higuaín (4., 10.), Pjanic (27.), ill. Antei (33.)
Palermo-Napoli 0-3 (0-0) gólsz.: Hamsík (47.), Callejón (51., 65.)