Nem Superman a legnépszerűbb

A bajnoki címek tekintetében az utóbbi tíz évben egyértelműen Jimmie Johnson az egyeduralkodó, hiszen zsinórban öt elsőséget tudott szerezni. Van azonban egy másik sorozat is, s ebben nem Superman a legnagyobb. Az NMPA (National Motorsports Press Association) idén is megválasztotta az év legnépszerűbb versenyzőjét, a győztes pedig a legendás Dale Earnhardt kicsi fia lett, Dale jr. Dale az egymást követő nyolcadik évben (2003-2010) érdemelte ki ezt az elsimerést, legalább ebben legyőzve Jimmie Johnsont, illetve hétszeres bajnok édesapját, Dale Earnhardt sr-t, aki csak egyszer kapta meg a legnépszerűbbnek járó címet. -Hatalmas megtiszteltetés, hogy megint én lettem a legnépszerűbb versenyző. Az pedig, hogy egymást után nyolcadszor érdemeltem ki ezt az elismerést, külön öröm a számomra– mondta a díj odaítélését követően. A népszerűségi lista vezetője idén a Hendrick Motorsports színeiben versenyzett és a 21. helyen végzett a pontvadászatban. Érdekesség, hogy a Nationwide szériájában a JR Motorsports versenyzőjeként szerepelt két futamon, Daytonában pedig nyerni tudott.