Nem bírt egymással a Birmingham és a Liverpool

A Birmingham futballistái összesen tízszer lőttek a vendégek kapujára, de a játékrész végét jelző hármas sípszónál mégis 0-0 állt az eredményjelzőn.

A második félidőben a liverpooli játékosok is megvillantották oroszlánkarmaikat, Steven Gerrard hatalmas lövése szállt el a kapu felett. A jobb vendégkezdés ellenére ebben a játékrészben is adódtak helyzetek a hazaiaknál.

Az 56. percben Scott Dann szerezhetett volna könnyedén vezetést a Birminghamnek, de fejesét csúnyán elhibázta, így maradt a gólnélküli döntetlen.

A Liverpool a mérkőzés végéhez közeledve egyre többet birtokolta a játékszert. Gerrard és Torres helyzetbe is kerültek, az angol válogatott azonban ismét fölé lőtt, a spanyol csatár lehetőségét pedig Foster kapus védte, így az eredmény már nem változott.

A Birmingham a holnapi mérkőzésig biztosan megtartja 5. helyét, míg a Liverpool négy forduló után a 13. helyen áll.