Egyéb sportok

Negyedik lett a magyar asztalitenisz válogatott

A Minszkben rendezett Európa Játékokon a magyar női asztalitenisz válogatott szenzációs mérkőzésen verte meg a lengyel csapatot.

Az első szettben 11-8-ra, nyertünk egy szenzációs szettben

A második szettben a lengyel csapat 11-5-re nyerte meg a szettjét így egyenlíteni tudtak.

A harmadik labdamenet igazi szenzációt hozott a Mészáros Dóra Pergel Szandra páros számára. 11-3-ra nyertek a mieink.

A negyedik szett olyan volt mint a második. Tükörsima a lengyel párosnak, így egyenlíteni tudott.

Az ötödik mindent eldöntő labdamenet pedig igazi drámát hozott, 7-4-re vezettünk, majd 8-6-ra is amiről a lengyelek 9-9-re egyenlítettek. Innen pedig két ütés a mieinktől ami a vezetést jelentette a mieinknek.

""
Madarász Dóra jól játszott, de egyéniben kikapott Li Quantól

A második menetban már egyenlíteni tudtak a lengyelek, Li Quan 3-1-re verte meg Póta Georginát, majd Mészáros Dóra egy újabb drámai meccsen, 3-2-re vezettek, így 2-1-re vezettek a lengyelek.

A negyedik játszmában Póta Georgina könnyedén verte lengyel ellenfelét 3-1-re így sikerült az egyenlítés. (2-2)

Az ötödik mindent eldöntő játszmában Pergel Szandra Li Quannal játszott, és sajnos magabiztosan nyert 3-1-re így Lengyelországé lett a bronzérem.